Siatki i słupki ogrodzeniowe

Produkujemy siatki ogrodzeniowe z drutu ocynkowanego oraz ocynkowanego i powlekanego PCV o rozmiarach oczek od 10 mm do 60 mm.

  • Siatki powlekane PCV dostępne w kolorze ciemna zieleń (brąz i czarny - na zamówienie)

  • Typowe wysokości siatki o oczku 50 mm: 1 m  1,25 m  1,5 m  1,75 m  2 m

  • Typowe wysokości siatki o oczku 60 mm: 1 m  1,20 m  1,5 m  1,80 m  2 m

    Maksymalna wysokość produkowanej siatki –  4,20 m

W drut do produkcji siatek zaopatrujemy się u najlepszych krajowych producentów (np. Metalurgia S.A. Radomsko).

Na życzenie klienta wystawiamy deklaracje zgodności z normą na produkowane przez nas wyroby, jak i zastosowane do produkcji materiały.

PCV(igielit) - tworzywo, którym pokryte są druty z jakich wykonujemy siatki, ma trwałość ok. 150 lat.

Prowadzimy sprzedaż ratalną.

Produkujemy słupki ogrodzeniowe z rury okrągłej do w/w siatek.

Standardowo słupki zabezpieczane są antykorozyjną farbą podkładową Unikor.

Na zamówienie wykonujemy również słupki z profili zamkniętych prostokątnych i kwadratowych. Jest możliwość także zamówienia słupków w wersji ocynkowanej.

Wykonujemy kompleksowo ogrodzenia z siatki (łącznie z montażem). Ogrodzenie może być wykonane bezpośrednio na gruncie lub z cokołem z prefabrykowanej płyty betonowej.

Oferowane przez nas montaże wykonywane są przez profesjonalistów z dużą dbałością o szczegóły. Na życzenie klienta zakładamy specjalne zapinki utrudniające demontaż ogrodzenia (zabezpieczenie przed kradzieżą).

Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu ogrodzeń obiektów sportowych. Wykonaliśmy ogrodzenia m.in. boiska sportowego w Brąszewich (część ogrodzenia o wysokości 6 m), boisk w miejscowości Bałucz, boisk do piłki nożnej na terenie Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej (wysokość ogrodzenia 4,5 m), boiska wielofunkcyjnego MOSiR w Sieradzu (wysokość ogrodzenia 4 m), boiska sportowego w Kalinowej (wysokość ogrodzenia 5 m).

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii